Rokfortská stredná škola čarodejnícka

Pravidlá našej školy

Tu nájdete,ako sa máte správať,odpovede na otázky a iné.
Začiatok:štúdium

Ke´d sa dostanete do fakulty,počkáte na začiatok školského roku.V prvý deň je uvítacia hostina,na ktorej sa všetci žiaci celej školi stretnú.Počas školského roka 3 krát do týždňa bude hodina.Na hodine vám profesori všetko vysvetlia.Látka bude ľahká,nemusíte sa báť.Žiaci,ktorý sa prihlásia po začatí školského roku,budú zaradený do druhého.Medzi sebou sa môžete rozprávať vo Veľkej sieni,pri svojom stole.Počas hodín sa nesmie vyrušovať,inak má profesor právo strhnúť jeden bod.Keď sa to stane 3-krát počas jednej hodiny,žiak je z triedy vyhodený a jeho fakulte sa strhne 5 bodov.Učivo si bude musieť vypítať od svojho spolužiaka.Na konci roka sú skúšky.Kto nezvládne skúšky aspoň na "dobrý",zostáva v ročníku.Žiak s najväčším počtom trestov,vymeškaných hodín a strhnutých bodov,musí spraviť skúšky na "prekonáva očakávania".Za skúšky sa udeľujú body od 1 po 10.Nie sú ťažké.Tu je stupnica známok:

V Vynikajúci

P Prekonáva očakávania

D Dobrý

S Slabý

H Hrozný

T Troll

Žádné komentáře

Na treťom straší skupinka upírých netopierov, tak pozor, bola by vás decká škoda... odstránim ich hneď, ako budem mať po ruke nejaké arašidy... viete, že netopiere zbožňujú arašidy? Och, a nechcem vás strašiť, ale existuje jedno indivídium, koré nám za splnu kradne ohnivé kurčatá, takže nech je to už hocičo, je to hladné. Nechcem vás teda vidieť v Zakázanom lese!